Шофьор на автобус от градския транспорт на София слезе и помогна за качването на инвалидна количка

Must read

Снимка: Фейсбук

Шофьорът на автобус по линията 413 в София помогна на пътник, който е в инвалидна количка. Водачът от градския транспорт се казва Чавдар Алексиев. И това не бил първият му случай да оказва съдействие, предаде stolica.bg

Преди дни на една от спирките по линията той забелязва, че има човек с увреждане. Още със спирането на автобуса, отива до вратат за пътници и отваря платформата за качването на инвалидната количка. 

Пътниците остават впечатлени. Някои от тях признават, че за първи път виждат такова отношение и са възхитени от шофьора. Видеото бе публикувано в социалната мрежа. В коментарите си десетки хора поздравяват Алексиев. „Респект и адмирации към шофьора“, „добрият човек е и добър шофьор“, са коментарите в социалната мрежа. Той е един от най-стабилните, уважавани и възпитани наши служители, бе лаконичният коментар на негови колеги в гараж Дружба. За Чавдар Алексиев това било нормално да окаже съдействие и да помогне.

Материалът Шофьор на автобус от градския транспорт на София слезе и помогна за качването на инвалидна количка е публикуван за пръв път на bМТ- Бургаска младежка телевизия.

- Advertisement -spot_img

More articles

- Advertisement -spot_img

Latest article